MORA MİMARLIK

 Amacımız müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda , çevre ile uyumlu, işlevsel ve kişiye özel mekanlar tasarlamaktır. Tüm istek ve ihtiyaçlar, bilgi ve tecrübe ile yoğrularak eskiz aşamasından uygulamasına kadar titizlikle ele alınır.

Single image

 Mora Mimarlık olarak 6 yıldır sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer alıyor; sanatı yaşam alanlarına entegre ediyoruz.

 İhtiyaç duyduğunuz mekanların doğru çözümüne olanak sağlayacak şekilde, estetik değerleri baz alarak Modernden Klasiğe tüm tarzları yansıtarak size özel tasarımlar ile en iyi hizmeti sağlıyoruz.

 Mimari Proje ve danışmanlık hizmeti alanında uygun fiyat, yüksek kalite ve üst düzey hizmet anlayışını tüm çalışma sistemimizde uygulamayı ilke edinmiş bir firmayız.

 Uyguladığımız projeleri profesyonel ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile detaylara sağdık kalarak, zamandan ödün vermeden hayata geçiriyoruz.

 Kurulduğumuz günden bu yana farklı fonksiyon ve kapsamdaki bir çok markalı konut, turizm işletmesi, çok amaçlı sosyal mekan ve sağlık yapısını özgün bir bakış açısıyla, edindiğimiz bilgi ve birikimlerin ışığında, dünyada her an değişmekte olan tasarım trendlerini de takip ederek; insan odaklı, efektif ve öznelleştirerek tasarladık.

 Biz inanıyoruz ki her projeye sıradışı bir yaklaşım getirmek, ancak profesyonel kişilerin uyumlu çalışmasıyla gerçekleşir.

 Bugün itibarıyla başlangıçta belirlediğimiz hedeflerimize ulaşmış ve hatta çok daha ilerisine geçmiş olmaktan kıvanç duyuyoruz. Şimdi sıra, geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve uzmanlıktan aldığımız gücü yeni projelere yansıtmakta...

 Müşterilerimizin yenilikçi ve cesur arayışlarını mevcut tecrübelerimizle birleştirip günümüzün imkanlarından ve yeniliklerinden de faydalanarak mekanlar oluşturmak, kullanıcılarının içindeyken rahat hissetmelerini sağlayabilmek tasarımcı olarak hedefimizdir.

 Doğru tasarım, kullanıcının ihtiyaç ve alışkanlıklarını yorumlayıp kendine özgü detaylarla çözüme ulaştırmaktır. Bu tasarımı doğru performans ile (Zamanlama ve Maliyet) birleştirmek işimizin önemli bir parçasıdır. Mekanların konseptlerini oluştururken kullanıcının sosyal yaşantısı, alışkanlıkları, ihtiyaçları, arayışları en önemli rehberimizdir.

 Tasarımlarımızın kalitesi detaylarında gizlidir.

 Yeni deneyimler yaşamak ve yaşatmak için…


Nasıl İlerliyoruz?

1

PROJE

2

TASARIM

3

UYGULAMA

4

DANIŞMANLIK


MÜŞTERİLERİMİZ DİYOR Kİ!

Ofisimizin konsept tasarımı için Mora Mimarlık ile çalıştık. 4 ay gibi kısa bir zamanda da beklentilerimizin tam karşılığı olan konsept tasarımını gerçekleştirdiler.

Teşekkürler Mora - AFM TEKNOLOJİ GENEL MÜDÜRÜ

Mehmet FIRAT

Mağazamızın konsept tasarımı için Mora Mimarlık ile biraraya geldiğimizde önce bizi, hedeflerimizi, müşteri portföyümüzü tanımak, beklentilerimizi öğrenmek istediler. 1,5 ay gibi kısa bir zamanda da beklentilerimizin tam karşılığı olan konsept tasarımını gerçekleştirdiler.

Teşekkürler Mora

Emre ÜNALDI

Hukuk ofisi konsept tasarımı için Mora Mimarlık ile biraraya geldiğimizde önce bizi, hedeflerimizi, müşteri portföyümüzü tanımak, beklentilerimizi öğrenmek istediler. Beklentilerimizin tam karşılığı olan konsept tasarımını gerçekleştirdiler.

Teşekkürler Mora

Ahmet UÇAR

Mağazamızın konsept tasarımı için Mora Mimarlık ile biraraya geldiğimizde önce bizi, hedeflerimizi, müşteri portföyümüzü tanımak, beklentilerimizi öğrenmek istediler. 1,5 ay gibi kısa bir zamanda da beklentilerimizin tam karşılığı olan konsept tasarımını gerçekleştirdiler.

Teşekkürler Mora

Tuba DEMİRHAN